ESTEFULL

Somon DNA

Anasayfa / Somon DNA
Somon DNA

Somon DNA

Somon DNA Kimlere Uygulanabilir
Tüm yaş guruplarına ve her cilt tipine uygulanabilir
Somon DNA Uygulaması Sonrası Nasıl Bir Sonuç Ortaya Çıkar
Uygulamadan sonra ciltte aynılanma, ince kırışıklarda açılma, cilt sarkmalarında toparlamanma etkileri gözlemlenirken;  kaldırma, dolgunluk, ve ışıldama etkileri ile daha parlak, daha canlı, daha dolgun ve daha genç bir cilt yapısı ile birlikte  daha pürüzsük  ve daha sıkı bir cilt hedeflenir.
Somon DNA Uygulaması Sonrası Günlük Yaşantıma Dönebilir miyim?
Sosyal hayatınız etkileyecek uzun süreli bir etki gözlenmez, 48 saate kadar sürebilecek hafif kızarıklık ve geçici ödem görülebilir.
Somon DNA Hangi Bölgelere Uygulanabilir?
Yüz, boyun, dekolte ve el üstü yenilenmesi hedeflenir.
Somon DNA Uygulaması Alerjik Reaksiyona neden olur mu?
İçeriğinde, Hyaluronik Asit, Somon DNA, Multivitamin, Multimineral, Peptit Kompleks ve DMAE bulunan bu serum binlerce hasta üzerinde klinik çalışmaları yapılmış, alerjik reaksiyon riski bulunmayan bir uygulamadır.
Somon DNA Uygulama Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar?
Uygulamadan hemen sonra ciltte aydınlanma, ince karışıklıklarda açılma ve kaldırma etkisi gözlemlenir. Ancak asıl etki 15. Gün itibariyle daha net olarak ortaya çıkar.
Somon DNA Kaç Seans Uygulanmalıdır?
Cildinizin ihtiyacına göre doktorunuzun yönlendirmesiyle kesin periyot belirlenir ancak; 10-15 gün arayla 2-4 seans uygulama önerilir. Elde edilen etkinin devamı için 4 ayda bir kez koruma seansı önerilir.E-Bülten

E-posta adresinizi listemize ekleyin tüm kampanyalarımızı ilk siz öğrenin