ESTEFULL

KURUMSAL

Anasayfa / KURUMSAL
KURUMSAL

KURUMSAL

Sağlık hizmeti sunum ve talep anlayışının değiştiği bir dönem yaşıyoruz,  bu değişime ayak uydurabilmek için çıktığımız yolculukta 2015 yılında “A Tipi Tıp Merkezine” dönüşen kliniğimiz,  sizler için kendini yenilemeye ve hizmetlerimizi çeşitlendirmeye devam ediyor.

Medikal Estetik bölümümüz de   “tıbbın modern imkanlarının kullanıldığı bir kilink” olmanın yanında  müdavimlerimizin, kendilerini güvende hissettikleri bir ortamda hak ettikleri hizmeti alabilmeleri için düzenlenmiştir.

Medikal Estetik hizmetinin konusu olan işlemler; Lazer Epilasyon, Dolgu Botox ve benzeri uygulamalar, son zamanda basına da yansıdığı gibi yetkisiz kişiler tarafından uygulandığı zaman facia ile sonuçlanmaktadır. Bunun için yasal mevzuat bu tür işlemlerin “Tıp Merkezleri” veya “Hastane” gibi Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış merkezlerde yapılmasını öngörmektedir.

Başarının yalnız gerçekleşmediği bir dünyada yaşadığımız bilinciyle, siz paydaşlarımızla daha iyi hizmetleri daha etkin ve güçlü bir şekilde sunacağımıza olan inancımızı ifade ederek sizlerle yeni hizmetimizde de  bulaşmayı dileriz.
 

Hurşit Ellialtı
Genel MüdürE-Bülten

E-posta adresinizi listemize ekleyin tüm kampanyalarımızı ilk siz öğrenin