ESTEFULL

HydraFacial(Aquapeel)

Anasayfa / HydraFacial(Aquapeel)
HydraFacial(Aquapeel)

HydraFacial(Aquapeel)

Hydrafacial sistemi tüm cilt tiplerinde gerekli olan bakım ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İşlem vakumlama yöntemi ile
yapıldığı için herhangi bir ağrı, acı hissedilmemektedir. İşlem yapılacak kişinin cildinin ihtiyaçlarına göre 20 ila 30 dk arasında sürmektedir , bu sürede cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlanmaktadır.
Hydrafacial işleminde kullanılan “vortax” teknolojisi vakumlu başlığı ile cilt, siyah noktalardan , ölü hücrelerden , aşırı yağdan arındırılır ve mikro düzeyde soyulur. Cildin sorunlarına uygun serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu bozuklukları ve lekeler tedavi edilmektedir. Aynı zamanda cilde hyaluronik asit, peptidler ve antioksidan içerikli solüsyonlar uygulanarak cilt koruma altına alınırken daha canlı, aydınlık ve daha genç görünmesi sağlanır.

Hydrafacial uygulamasının kullanıldığı durumlar;

    Tüm cilt bakımı
    Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi
    Siyah nokta tedavisi
    Cilt tonu düzensizlikleri
    Yağlı ciltlerde
    Cildin nemlendirilmesi
    Sivilce tedavisi
    Cilt elastikiyetini arttırma
    Kırışıklık ve İnce çizgilerin giderilmesi
    Leke Tedavisi
    Cildin canlandırılma işlemi

Kadın ve erkeklere her yaşta uygulanabilen Hydrafacial işleminin daha ilk seansında gözle görülür bir gelişme görülmektedir. Bu yöntem ile cilt derinlemesine temizlenir, beslenir, nemlenir ve yenilenir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde her mevsim uygulanabilmektedir. Tedavi amaçlı işlemlerde 1 hafta ara ile 4-6 seans arasında ideal bir kür önerilir. Daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile yapılacaksa ayda bir derinlemesine temizlik yeterli olacaktır.

E-Bülten

E-posta adresinizi listemize ekleyin tüm kampanyalarımızı ilk siz öğrenin