ESTEFULL

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Anasayfa / Ameliyatsız İple Yüz Germe
Ameliyatsız İple Yüz Germe

Ameliyatsız İple Yüz Germe

İPLE CİLT GERME

İlerleyen yaşlarda cilt elastikiyetini kaybeder yerçekimin de etkisiyle ciltte sarkmalar oluşur.Bu sarkmaları ve yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmak için dolgu,peeling,botox,yağ enjeksiyonu,lazer tedavileri,radyofrekans gibi bir çok estetik cerrahi operasyonu vardır.

Fakat tüm bu yöntemler sorunu tam olarak düzeltemezler ve etkileri zamanla geçer.

Yüzdeki sarkmaların en etkili çözümü “Face Lift” olarak adlandırılan yüz germe ameliyatlarıdır.özel geliştirilmiş askılama aparatları ve dikiş malzemeleri kullanılarak yüzün sarkan bölümleri gerdirilir bu işlem sonucunda genç bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kimlere uygulanabilir:

  •     35 ile 50 yaş arasında olan ,
  •     Orta yüz bölgesinde sarkma ve buna bağlı olarak burun – kıvrımında derinleşme,yanakta çökme,kaşlarda düşme,göz altı bölgesinde çukurlaşma ve alt çene bölgesinde arkmaları olanlar,
  •     Cilt dokusu çıkırılmasına fazla ihtiyacı olmayan,
  •     İşlemlerden beklentileri gerçekçi olan kişilere iple yüz ve boyun germe,kaş kaldırma işlemi yapılabilir.


Esnek olduğu için gülme ısırma esneme durumlarında askılama olduğu belli olmadan yüz bölgesindeki sarkmaları toparlar. Kalıcıdır uzun yıllar boyunca sarkan yüzü başarı ile toparlar.

İple Cilt Germe tedavisi Özel Pendik Fizik Tedavi Rehabilitasyon Tıp Merkezi Estetik Bölümünde alanında uzman personeller tarafından uygulanmaktadır.


E-Bülten

E-posta adresinizi listemize ekleyin tüm kampanyalarımızı ilk siz öğrenin