ESTEFULL

Alexandrite Lazer

Anasayfa / Alexandrite Lazer
Alexandrite Lazer

Alexandrite Lazer

Alexandirate lazerler ışınlarının dalga boyu 755 nanometre boyundadır.bu dalga boyu ışının kılın yapısında bulunan melanin pigmenti tarafından emilip kıl kök hücrelerine lazer epilasyonda hedeflenen hasarı vermek için yeterlidir. Alexandirate lazer uygulama süresinin kısa olması sebebiyle daha konforlu bir tadavi süreci sunar. Uygulama sırasında diğer lazer türlerinden daha az acı hissedildiği için daha çok tercih edilir.

Alexandirate lazerlerde Logn Pulse özelliği vardır. Bu özellikle tedavi zamana yayılır ve cilt tipine göre etkin dozlar belirlenerek tedavi süreci programlanır. Tedavi süreci boyunca cilde zarar vermeden kıl köklerinin bertaraf edilmesi planlanır. Long pulse sayesinde süreç uzadığı için koyu ciltlere de tedavi uygulanabilir. Alexandirate Lazer kozmetik epilasyon olarak adlandırılan bölgelerde yani koltuk altı,bikini bölgesi, bacaklar ve açık tenli kişilerde daha çok tercih edilmektedir.

Alexandirate Lazer tedavisi Özel Pendik Fizik Tedavi Rehabilitasyon Tıp Merkezi Estetik Bölümünde alanında uzman personeller tarafından uygulanmaktadır.

E-Bülten

E-posta adresinizi listemize ekleyin tüm kampanyalarımızı ilk siz öğrenin